Tvoríme aplikácie, ktoré zjednodušujú ľuďom život

Spájaním špičkových expertov na vývoj softvéru a výnimočných ľudí z biznisu transformujeme poisťovníctvo, utility a služby.

Business consulting

Zamestnávame ľudí, ktorí rozumejú biznisu a webu zároveň. Vďaka tomu dokážeme klientom poradiť, kam smerovať svoje aktivity a navrhovať úspešné riešenia.

Digitalizácia

Máme dlhoročné skúsenosti s digitalizáciou procesov v oblasti finančných služieb.
Zákaznícka zóna
Samoobsluha je budúcnosť. B2C pre nás znamená vysoko intuitívne riešenie, ktoré dovedie vášho zákazníka vždy k vyriešeniu jeho potreby. Záleží nám na kvalitnom zákazníckom zážitku a zvýšení konverzií pre vás. Či už je to zvýšenie predaja, alebo zníženie nákladov na obsluhu.
Maklérsky portál
Riešenia formou „business to business“ – poskytujeme maklérom takú úroveň digitálneho servisu, aby mohli robiť vyššie predaje a rýchlejšie uspokojiť požiadavky svojich klientov.
Web
Web ako landing page pre distribučný kanál alebo obslužnú zónu. Je dôležitým prvkom ekosystému pre zvyšovanie konverzií, napr. predaja alebo automatickej obsluhy. Môže obsahovať produktové kalkulačky alebo iné aktívne prvky, ktoré z webu robia aktívny predajný kanál.
Workforce
Digitálne aplikácie pre pracovnú silu priamo v teréne, napr. terénnych pracovníkov pri odpočtoch, servise alebo v retaili. Dôležité sú integrácie na dátové zdroje, ktoré umožnia čo najviac takýchto procesov naozaj digitálne podporiť.
Intranet
Vnútrofiremná komunikačná sieť obohatená o možnosť zdieľať dokumenty, Wiki, rezervačný systém, ankety, dotazníky a pod.
Custom
Špeciálne projekty, na ktoré neexistujú vhodné krabicové riešenia. Ide o projekty s unikátnymi produktami alebo procesmi, ktoré vyžadujú úplne osobitý prístup.

Agile

Sedia nám princípy agilného vývoja, pretože sú postavené na otvorenosti a spoločnej zodpovednosti nás i zákazníka za úspešný výsledok. Vďaka spätnej väzbe a rýchlym iteráciám dokážeme naše riešenia neustále vylepšovať.

Podpora

Staviame na partnerstvách, a preto naše aplikácie podporujeme dlhodobo a komplexne. Naše riešenia podporujeme na všetkých úrovniach, vrátane garancií SLA režimov.

Potrebujete kompetentný SW delivery tím?

Potrebujete skúseného partnera na úspešné začatie alebo prevzatie vášho projektu?
Sme pripravení a urobíme všetko pre to, aby sme začali prinášať hodnotu krok za krokom vďaka nášmu agilnému prístupu.

Dôkladný
onboarding

Správne zostavený
a zohratý tím

Dôraz na biznis
hodnotu výstupu

Transparentný
a otvorený vzťah

Agilný tím vašim službám

Od analýzy k funkčnému produktu

Fixed price projekt

Nestíhate s projektom? Pomôžeme vám.

Pridajte sa

Náš tech stack

Vaše výzvy
sú naša vášeň.

 

Peter Moravčík
Business development manager

+421 917 980 387
peter.moravcik@aston.sk